Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Sukcesy uczniów - 2020/2021

SZKOŁA > Sukcesy uczniów
Rok szkolny 2020/2021 Kolorem wyróżniono osiągnięcia pozaszkolne



klasa 1 a


Banach Natalia
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
2 miejsce
Gutowski Alan
XXI Turniej Karate KYOKUSHIN
3 miejsce
Krysiak Amelia
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki 1 miejsce
Lipiński Jan
Szkolny Konkurs plastyczno-informatyczny "Jestem tolerancyjny"
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
3 miejsce
3 miejsce
klasa 1 b


Jankowska Amelia
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
Siejka Antoni
XXI Turniej Karate KYOKUSHIN
1 miejsce
Szkraba Sebastian
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
2 miejsce
Świderska Kornelia
Międzyszkolny Konkurs plastyczno-techniczny "Wielkanocne pisanki"
2 miejsce
Zalewski Kacper
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
3 miejsce
klasa 2 a


Danilczyk Błażej
Szkolny Konkurs plastyczno-informatyczny "Jestem tolerancyjny"
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
3 miejsce
Herbst Zuzanna
Szkolny Konkurs plastyczno-informatyczny "Jestem tolerancyjny"
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
2 miejsce
Walendzik Konrad
Szkolny Konkurs plastyczno-informatyczny "Jestem tolerancyjny"
2 miejsce
Wasyk Amelia
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
klasa 2 b


Bohun Nikola
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
FrączkowskaZofia
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
3 miejsce
Grosfeld Blanka
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
2 miejsce
klasa 3 a


Hanczaruk Nikola
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
Kowalczyk Bianka
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
3 miejsce
Szawarejko Oliwier
XXI Turniej Karate KYOKUSHIN
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
2 miejsce
klasa 3 b


Gajewczyk Lena
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
2 miejsce
Janaszek Filip
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
3 miejsce
Rybicka Kinga
Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki
1 miejsce
klasa 4 a


Stanisław Marcinkiewicz
Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Rodzina źródłem wartości i tradycji – 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II - patriotyzm”
3 miejsce
klasa 8 b


Piasecki Szymon
XXI Turniej Karate KYOKUSHIN
1 miejsce




Wróć do spisu treści