Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Sukcesy uczniów - 2018/2019

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2018/2019    Kolorem wyróżniono osiągnięcia pozaszkolne                                                                 

klasa 0 a
 
Bezubik Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
2 miejsce
2 miejsce
Bogdański Mikołaj
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
1 miejsce
Zaniewski Kacper
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
klasa 0 b


Kłubowicz Stanisław
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 mejsce
Siłkowski Kamil
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
Sypytkowski Rafał
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
3 miejsce
klasa 1 a



Dbrzycki Dominik
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
2 miejsce
Banach Błażej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Supiński Bartosz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Szawarejko Oliwier
  • Gminny konkurs "Mała liga klas 1-3"
3 miejsce
Witkowski Bartosz
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
Zubrzycka Katarzyna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
klasa 1 b


Bogucka Sandra
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
Gajewczyk Lena
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Palczewski Patryk
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Pampuch Zuzanna
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Rogucka Sandra
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
klasa 2 a



Kulikowska Maja
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
3 miejsce
Marcinkiewicz Stanisław
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
2 miejsce
3 miejsce
Niebrzydowska Zuzanna
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
2 miejsce
Nitkowski Kacper
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
3 miejsce
1 miejsce
klasa 2 b


Buraczewska Maria
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
3 miejsce
Choroś Sebastian
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Gibniewska Gabrysia
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Gibniewski Maciej
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
2 miejsce
Kleban Gabriel
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
  • Gminny konkurs "Mała liga klas 1-3"
1 miejsce
3 miejsce
Kuliś Bartłomiej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Kuliś Jakub
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Pampuch Amelia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
Piasecka Lena
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
2 miejsce



Urbanowicz Elżbieta
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
2 miejsce
2 miejsce
Walendzik Ariela
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
3 miejsce
klasa 3 a


Brzoskowski Aleks
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
Kania Oskar
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Gminny konkurs "Mała liga klas 1-3"
1 miejsce
3 miejsce
Mielechowicz Wiktoria
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
1 miejsce
Płocki Krzysztof
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
2 miejsce
Ptak Klaudia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
klasa 3 b


Chojęta Stella
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • Gminny konkurs "Mała liga klas 1-3"
2 miejsce (dz.)
3 miejsce
Frączkowska Aleksandra
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce (dz.)
Gibniewska Kamila
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce (dz.)
1miejsce
Kowalczyk Arianna
  • Gminny Konkurs o Bezpieczeństwie z Elementami Języka Angielskiego „Safety – w szkole, w domu i na drodze”
3 miejsce
Palczewski Kacper
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
Seweryn Jan
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce (chł)
Żyluk Bartosz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3miejsce (chł.)
klasa 4 a


Szymańska Kalina
  • Gminny Konkurs o Bezpieczeństwie z Elementami Języka Angielskiego „Safety – w szkole, w domu i na drodze”
3 miejsce
klasa 4 b

Czyżewski Tomasz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Delewski Wiktor
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Idzik Dominika
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Supińska Marianna
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Żyluk Maciej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Żyluk Patrycja
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
klasa 5 a


Banach Klaudia
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Choroś Paulina
  • Zimowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w kat. Dwójki Dziewcząt
  • Mistrzostwa  Powiatu Ełckiego  ,,2’’ siatkarskich
3 miejsce
1 miejsce
Giedzicz Adriana
  • Mistrzostwa Powiatu Ełckiego ,,2’’ siatkarskich
1 miejsce
Jasińska Oliwia
  • Mistrzostwa Powiatu Ełckiego ,,2’’ siatkarskich
1 miejsce
Kowalska Nikola
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Łozińska Natalia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
3 miejsce
Makarewicz Kacper
  • Noworoczny halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ełk
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
najlepszy zawodnik turnieju
3 miejsce
1 miejsce
Mickiewicz Maja
  • Zimowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w kat. Dwójki Dziewcząt
  • Mistrzostwa  Powiatu Ełckiego  ,,2’’ siatkarskich
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
Palczewski Maciej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Stypułkowska Weronika
  • Mistrzostwa Powiatu Ełckiego ,,2’’ siatkarskich
1 miejsce
Suchowiecki Mateusz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
1 miejsce
1 miejsce
klasa 5 b


Marciniak Weronika
  • Gminny Konkurs o Bezpieczeństwie z Elementami Języka Angielskiego „Safety – w szkole, w domu i na drodze”
3 miejsce
klasa 6 a



Gajek Kornel
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
1 miejsce
Gryko Tomasz
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
1 miejsce
Jasińska Amelia
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
1 miejsce
Kłoczko Ewa
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Laskowski Maciej
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
1 miejsce
Maj Gracjan
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Milewska Maja
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Piasecki Szymon
  • Noworoczny halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ełk
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
najlepszy zawodnik turnieju
1 miejsce
Rogowska Zuzanna
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Sobolewska Karolina
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Smaka Oliwia
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Seweryn Anna
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Słowikowski Patryk
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
1 miejsce
Tomczak Konrad
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej „Nowa Cup 2019”
2 miejsce
1 miejsce
Witkowska Julia
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
klasa 6 b



Kasztelan Elwira
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Krawczyk Kacper
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Piekarska Emilia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
2 miejsce
Tomczak Konrad
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
2 miejsce
Walendzik Oliwia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
3 miejsce
Wrzosek Alicja
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
3 miejsce
klasa 7 a


Makarewicz Oliwia
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Sypitkowski Karol
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Truszkowski Kamil
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Zieleniewski Sebastian
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Żyluk Kinga
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
klasa 7 b



Kleban Jakub

  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"

1 miejsce
Weituschat Katarzyna
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
klasa 8 a



Chrzanowska Anita
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. poezji śpiewanej)
2 miejsce
Jarosz Aleksandra
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj”
wyróżnienie
Kowalewska Karolina
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj” (kat. recytatorska)
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. poezji śpiewanej)
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
3 miejsce

2 miejsce
Krawczyk Karolina
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Sameisky Zofia
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj”
  • Konkursu historyczny „Trudne czasy. Drogi Polaków do Niepodległości”
wyróżnienie
II miejsce
Szymańska Helena
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj” (kat. plastyczna)
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. plastyczna)
3 miejsce
3miejsce
Zieleniewski Dawid
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
klasa 8 b



Dawidowski Piotr
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Stalmaski Wojciech
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Supińska Karolina
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
klasa 3 (gimn.)


Adamski Łukasz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Borkowska Kamila
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. recytatorska)
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce

3 miejsce
Chraboł Michał
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Elsner Peter
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
(kat. poetycka)
wyróżnienie
Gryko Adam
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Maj Weronika
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Nowak Kinga
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Płocka Oliwia
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. plastyczna)
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. poetycka)
2 miejsce

wyróżnienie
Sobolewski Marcin
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. recytatorska w jęz.obcym)
2 miejsce



Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
tel/fax: Budynek nr 1: 87 619 74 25, Budynek nr 2: 87 568 37 54
Projekt i aktualizacja: Lucyna Kuryło
ul. Ełcka 18, 19-300 Ełk; sp.nwe@interia.pl
Wróć do spisu treści