Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Sukcesy uczniów - 2018/2019

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2018/2019    Kolorem wyróżniono osiągnięcia pozaszkolne                                                                 

klasa 0 a
 
Bezubik Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
2 miejsce
Bogdański Mikołaj
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
1 miejsce
klasa 0 b


Sypytkowski Rafał
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
3 miejsce
klasa 1 a



Banach Błażej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Supiński Bartosz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
klasa 1 b


Gajewczyk Lena
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Palczewski Patryk
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Pampuch Zuzanna
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Rogucka Sandra
  • -9hjdf9h23-Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
klasa 2 a



Kulikowska Maja
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
wyróżnienie
Marcinkiewicz Stanisław
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
2 miejsce
3 miejsce
Niebrzydowska Zuzanna
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
3 miejsce
Nitkowski Kacper
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
3 miejsce
1 miejsce
klasa 2 b


Buraczewska Maria
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
3 miejsce
Choroś Sebastian
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Gibniewska Gabrysia
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Kuliś Jakub
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Pampuch Amelia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
Piasecka Lena
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
2 miejsce
Kuliś Bartłomiej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Urbanowicz Elżbieta
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
2 miejsce
2 miejsce
Walendzik Ariela
  • Konkurs recytatorski "Zima w poezji"
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
3 miejsce
klasa 3 a


Kania Oskar
  • Konkurs plastyczny „Jestem tolerancyjny”
1 miejsce
Mielechowicz Wiktoria
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
1 miejsce
klasa 3 b


Chojęta Stella
Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce (dz.)
Frączkowska Aleksandra
Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce (dz.)
Gibniewska Kamila
Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce (dz.)
Seweryn Jan
Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce (chł)
Żyluk Bartosz
Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3miejsce (chł.)
klasa 4 a





klasa 4 b

Czyżewski Tomasz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Delewski Wiktor
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Idzik Dominika
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Supińska Marianna
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Żyluk Maciej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Żyluk Patrycja
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
klasa 5 a


Banach Klaudia
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Choroś Paulina
  • Zimowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w kat. Dwójki Dziewcząt
  • Mistrzostwa  Powiatu Ełckiego  ,,2’’ siatkarskich
3 miejsce
1 miejsce
Giedzicz Adriana
  • Mistrzostwa Powiatu Ełckiego ,,2’’ siatkarskich
1 miejsce
Jasińska Oliwia
  • Mistrzostwa Powiatu Ełckiego ,,2’’ siatkarskich
1 miejsce
Kowalska Nikola
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Łozińska Natalia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
3 miejsce
Makarewicz Kacper
  • Noworoczny halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ełk
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
najlepszy zawodnik turnieju
3 miejsce
Mickiewicz Maja
  • Zimowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w kat. Dwójki Dziewcząt
  • Mistrzostwa  Powiatu Ełckiego  ,,2’’ siatkarskich
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
Palczewski Maciej
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Stypułkowska Weronika
  • Mistrzostwa Powiatu Ełckiego ,,2’’ siatkarskich
1 miejsce
Suchowiecki Mateusz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
klasa 5 b





klasa 6 a



Jasińska Amelia
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
1 miejsce
Kłoczko Ewa
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Maj Gracjan
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Milewska Maja
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Piasecki Szymon
  • Noworoczny halowy turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Ełk
najlepszy zawodnik turnieju
Rogowska Zuzanna
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Sobolewska Karolina
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Smaka Oliwia
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Seweryn Anna
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
Tomczak Konrad
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Witkowska Julia
  • Mistrzostwa powiatu ełckiego w ,,3'' siatkarskich dziewcząt
3 miejsce
klasa 6 b



Kasztelan Elwira
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Krawczyk Kacper
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Piekarska Emilia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
2 miejsce
Tomczak Konrad
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
2 miejsce
Walendzik Oliwia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
3 miejsce
Wrzosek Alicja
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
3 miejsce
klasa 7 a


Makarewicz Oliwia
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Sypitkowski Karol
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Truszkowski Kamil
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Zieleniewski Sebastian
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Żyluk Kinga
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
klasa 7 b



Kleban Jakub

  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W krainie Jana Brzechwy"

1 miejsce
Weituschat Katarzyna
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
klasa 8 a



Chrzanowska Anita
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. poezji śpiewanej)
2 miejsce
Jarosz Aleksandra
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj”
wyróżnienie
Kowalewska Karolina
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj” (kat. recytatorska)
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. poezji śpiewanej)
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
3 miejsce

2 miejsce
Krawczyk Karolina
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Sameisky Zofia
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj”
wyróżnienie
Szymańska Helena
  • Powiatowy Konkurs „Anioły do mnie wysyłaj” (kat. plastyczna)
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. plastyczna)
3 miejsce
3miejsce
Zieleniewski Dawid
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
klasa 8 b



Dawidowski Piotr
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Stalmaski Wojciech
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Supińska Karolina
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
klasa 3 (gimn.)


Adamski Łukasz
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce
Borkowska Kamila
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. recytatorska)
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
3 miejsce

3 miejsce
Chraboł Michał
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Elsner Peter
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
(kat. poetycka)
wyróżnienie
Gryko Adam
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Maj Weronika
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
1 miejsce
Nowak Kinga
  • Bieg z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
2 miejsce
Płocka Oliwia
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. plastyczna)
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. poetycka)
2 miejsce

wyróżnienie
Sobolewski Marcin
  • XXIV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji K. K. Baczyńskiego
    (kat. recytatorska w jęz.obcym)
2 miejsce



Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
19-300 Ełk, tel/fax: 87 619 74 25, e-mail: sp.nwe@interia.pl
Projekt i aktualizacja: Lucyna Kuryło
Wróć do spisu treści