Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Sukcesy uczniów - 2016/2017

SZKOŁA > Sukcesy uczniów
Rok szkolny 2016/2017       Kolorem czerwonym wyróżniono osiągnięcia pozaszkolne                                                                                                                  
klasa 0 a
Antoniak Jakub
  • Szkolny konkurs plastyczny "Wiosenna łąka"
1 miejsce
Cwajda Michał
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Choroś Sebastian
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Fiedorowicz Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Gibniewska Gabriela
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
wyróżnienie
Kulikowska Maja
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
2 miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Smaka Marcelina
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
wyróżnienie
3 miejsce
2 miejsce
Witkowski Tomasz
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
2 miejsce
klasa 0 b

Buraczewska Maria
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
3 miejsce
Chodakowski Karol
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Filipkowska Kaja
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
2 miejsce
Gajewczyk Lena
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
3 miejsce
wyróżnienie
3 miejsce
Kleban Gabryś
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny konkurs plastyczny "Wiosenna łąka"
1 miejsce
1 miejsce
3 miejsce
1 miejsce
Kuliś Bartek
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
Piasecka Lena
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
3 miejsce
wyróżnienie
Pieloch Maja
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
3 miejsce
wyróżnienie
Radywoniuk Bartek
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróznienie
Urbanowicz Elżbieta
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
wyróżnienie
wyróżnienie
3miejsce
Walendzik Ariela
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
2 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
klasa 1 a


Bielik Mateusz
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
wyróżnienie
Dopierała Kinga
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
II miejsce
wyróżnienie
Grzymkowska Roksana
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
Kania Oskar
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
wyróżnienie
1 miejsce
Ptak Klaudia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Świderski Szymon
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
klasa 1 b


Bagiński Eryk
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Frączkowska Aleksandra
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
  • VI Gminny Turniej "Mała Liga klas I-III"
2 miejsce
1 miejsce
Gibniewska Kamila
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
3 miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
Seweryn Jan
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
Szostak Maja
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
wyróżnienie
Szymański Patryk
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
2 miejsce
Palczewski Hubert
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
wyróżnienie
klasa 2 a


Borkowska Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
3 miejsce
Gibniewski Kacper
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
3 miejsce
Karwowski Filip
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
wyróżnienie
Siłkowski Jakub
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
3 miejsce
Szymańska Dominika
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
3 miejsce
Szymańska Kalina
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
3 miejsce
laureat
wyróżnienie
Walendzik Oskar
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
2 miejsce
Wichert Roksana
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
Wrzosek Maciej
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
2 miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
klasa 2 b


Busz Oliwia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
wyróżnienie
1 miejsce
Kułak Oliwia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
wyróżnienie
Marcinkiewicz Weronika
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
2 miejsce
Sameisky Janina
  • VI Gminny Turniej "Mała Liga klas I-III"
1 miejsce
Senica Oliwier
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
1 miejsce
Słowikowska Nikolina
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Supińska Marianna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
wyróżnienie
wyróżnienie
Wojsław Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
Zubrzycka Weronika
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Karnawałowy balon"
2 miejsce
klasa 3 a


Banzch Klaudia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Iwanczewska Wiktoria
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
3 miejsce
Łozińska Natalia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Zakładka do książki"
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
wyróżnienie
2 miejsce
2 miejsce
Marciniak Weronika
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
wyróżnienie
wyróżnienie
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
Zabaźny Jan
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
klasa 3 b


Bagińska Aleksandra
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenna łąka"
2 miejsce
Choroś Paulina
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
  • Szkolny Konkurs Recytatorski "Brzechwa dzieciom"
  • VI Gminny Turniej "Mała Liga klas I-III"
  • VII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Dbam o swoje bezpieczeństwo"
  • VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Dbam o swoje bezpieczeństwo"
  • V Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej

3 miejsce
2 miejsce
1 miejsce
laureat
laureat
1 miejsce

Giedzicz Adrianna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Jasińska Oliwia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
wyróżnienie
Kłubowicz Wiktor
  • VI Gminny Turniej "Mała Liga klas I-III"
1 miejsce
Mickiewicz Maja
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Wiosenny obrazek"
1 miejsce
wyróżnienie
2 miejsce
klasa 4 a
Jaroszewska Zofia
  • XVI edycja Ogólnopolskiego  Konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji”
  • V Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
1 miejsce
1 miejsce
Jasińska Amelia
  • V Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
3 miejsce
Smaka Oliwia
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
wyróżnienie
Składanek Aleksandra
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
wyróżnienie
klasa 4 b
Jakub Kleban
  • Regaty na jez. Wigry o Puchar Prezydenta Suwałk
1miejsce
Kaczerewska Martyna
  • Ogólnopolski Konkurs "Obrazki z Sienkiewicza"
wyróżnienie
Kasztelan Elwira
  • Mikołajkowe zawody pływackie
3 miejsce
Wrzosek Alicja
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
wyróżnienie
Walendzik Oliwia
  • Ogólnopolski Konkurs Zachowaj Trzeźwy Umysł "Pod dobrą opieką" 2016
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
laureat
1 miejsce
wyróżnienie
klasa 6 a
Jaroszewski Jan
  • V Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
2 miejsce
Kowalewska Karolina
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"
wyróżnienie
Szymańska Helena
  • Ogólnopolski Konkurs "Obrazki z Sienkiewicza"
wyróżnienie
klasa 6 b
Bućko Katarzyna
  • Ogólnopolski Konkurs "Obrazki z Sienkiewicza"
  • Konkurs ortograficzny o tytuł "Szkolnego mistrza Ortografii"
wyróżnienie
2miejsce
Jaroszewski Jan
  • XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Szkolny Kolega z Misji”
I miejsce
Krocz Oliwia
  • Ogólnopolski Konkurs "Obrazki z Sienkiewicza"
  • Konkurs ortograficzny o tytuł "
  • Konkurs ortograficzny o tytuł "Szkolnego mistrza Ortografii"
wyróżnienie
1 miejsce
Stalmaski Wojciech
  • Ełcka Liga Pływacka
  • Konkurs ortograficzny o tytuł "Szkolnego mistrza Ortografii"
1,2, 3 miejsce
3 miejsce
Supińska Karolina
  • Ogólnopolski Konkurs "Obrazki z Sienkiewicza"
wyróżnienie
Sztachelska Aleksandra
  • Ogólnopolski Konkurs "Obrazki z Sienkiewicza"
wyróżnienie
Ziemkiewicz Aleksandra
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moje uczynki miłosierdzia względem ludzi”
2 miejsce

Drużyna piłki nożnej:
Kacper Zalewski - kl. 6 b
Hubert Bożek - 6 b
Dawid Zieleniewski - 6 a
Rufin Fiedoruk - 5 b
Sebastian Zieleniewski- 5 a
Adam Dąbrowski - 5 a
Daniel Siwek - 5 a
Tomasz Gryko - 4 a
Maciej Laskowski - 4 a

  • Mistrzostwa Gminy Ełk Szkół Podstawowych w halowej 5-osobowej piłce nożnej
2 miejsce
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
19-300 Ełk, tel/fax: 87 619 74 25, e-mail: sp.nwe@interia.pl
Projekt i aktualizacja: Lucyna Kuryło
Wróć do spisu treści