Sukcesy uczniów - 2015/2016 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Sukcesy uczniów - 2015/2016

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Klasa      

                                              Rok szkolny 2015/2016                                                                                                                                     

0 a

Cwajda Michał

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

Borkowski Piotr

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Frączkowska Aleksandra

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

Gajda Michał

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Kuligowska Maja

  • Wyróżnienie w  Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Dzieciaki kochają zwierzaki - domowy przyjaciel"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

Laskowski Krystian

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

Słowikowska Lena

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

0 b

Bielik Mateusz

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

Kania Oskar

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa dzieciom"

Kleban Gabriel

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Dzieciaki kochają zwierzaki - domowy przyjaciel"

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

  • Wyróżnienie w  Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

Urbanowicz Elżbieta

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Piasecka Lena

  • III  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

I a

Buraczewska Amelia

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

  • Wyróżnienie  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Szymańska Dominika

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Karwowski Filip

  • Wyróżnienie  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • III  miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa dzieciom"

Szymańska Kalina

  •  Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Wrzosek Maciej

  • II miejsce  w Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I -III"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa dzieciom"I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa dzieciom"

Walendzik Oskar

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

  •  III  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

I b

Marcinkiewicz Weronika

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

Sadowniczyk Maja

  • Wyróżnienie w  Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

Senica Oliwer

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Seweryn Jan

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

Żyluk Patrycja

  •  I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

 

Boguski Oliwier

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

II a

Fiedoruk Mila

  •  II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

IwanczewskaWiktoria

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Łozińska Natalia

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego "Bombkowy recykling"

  •  I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Makarewicz Kacper

  • II miejsce  w Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I -III"

Sobolewska Martyna

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

Rogowska Zuzanna

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Wrzosek Maciej

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Suchowiecki Mateusz

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

 


II b

Busz Oliwia

  • III miejsce w Gminnym Turnieju przyrodniczo – językowym „Nature is fun”

Choroś Paulina

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Życie w wodzie jezior, mórz i oceanów"

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Dbam o swoje bezpieczeństwo"

  • III miejsce w Gminnym Turnieju przyrodniczo – językowym „Nature is fun”

  • III  miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa dzieciom"

Kalinowska Iga

  •  Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  •  III  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Jakub Sypytkowski

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"

Opacki Szymon

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

Stypułkowska Weronika

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

III a

Jaroszewska Zofia

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

Jasinska Amelia

  •  Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

Jóźwicka Amelia

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

Kaczerewska Martyna

  • Mistrz Ligi Ortograficznej klas III

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Kalinowski Kamil

  •  Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

Kłoczko Ewa

  • Laureat Ligi Ortograficznej klas III

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Malinowska Julia

  • III mioejsce w szkolnych eliminacjach do konkursu powiatowego "Moja ulubiona postać bajkowa"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • III miejsce w Gminnym Turnieju przyrodniczo – językowym „Nature is fun”

Milewska Maja

  • I mioejsce w szkolnych eliminacjach do konkursu powiatowego "Moja ulubiona postać bajkowa"

  • II miejsce  w Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I -III"

  • Laureat Ligi Ortograficznej klas III

  • Laureat Ligi Matematycznej klas III

Piekarska Emilia

  • Laureat Ligi Matematycznej klas III

Seweryn Anna

  • Laureatka Powiatowego Konkursu Plastycznego "Uśmiechnięte cztery łapy"

  •  I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

Składanek Aleksandra

  • Laureatka Powiatowego Konkursu Plastycznego "Uśmiechnięte cztery łapy"

  • Laureat Ligi Ortograficznej klas III

III b

Bielecka Wiktoria

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

Bogusławska Kamila

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

  • Wyróżnienie  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • II miejsce w Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I -III"

  • III miejsce w Gminnym Turnieju przyrodniczo – językowym „Nature is fun”

  • Laureat Ligi Ortograficznej klas III

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Brzechwa dzieciom""

Fromm Jan

  • III miejsce w XXII Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Od solisty do orkiestry”

  • I miejsce w VI Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych

  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym.

  • Laureat Ligi Matematycznej klas III

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Król Karol

  • Laureat Ligi Matematycznej klas III

Liwoch Konstancja

  • Laureatka Powiatowego Konkursu Plastycznego "Uśmiechnięte cztery łapy"

  • II miejsce w szkolnych eliminacjach do konkursu powiatowego "Moja ulubiona postać bajkowa"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Supińska Emilia

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • Wyróżnienie w  Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

Wrzosek Alicja

  • Mistrz Ligi Matematycznejj klas III

Walendzik Oliwia

  • Laureatka Powiatowego Konkursu Plastycznego "Uśmiechnięte cztery łapy"

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Ostatni jesienny liść"

  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Problem z głowy"

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Drzewko bożonarodzeniowe"

  •  III  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Zima za oknem"

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Brzechwa dzieciom"

Zaniewska Kinga

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa"

IV a

Samełko Julia

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „W krainie baśni H. Ch. Andersena”

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Siwek Daniel

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „W krainie baśni H. Ch. Andersena”

IV b

Fiedoruk Rufin

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „W krainie baśni H. Ch. Andersena”

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"

Idzik Justyna

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Urbanowicz Anita

  • Lauteatka Ogólnopolskiego Konkursu "Zachowaj trzeźwy umysł"

Wołejko Maja

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Weituschat Katarzyna

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „W krainie baśni H. Ch. Andersena”

V a

Chrzanowska Anita

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "„Z legendą przez Polskę”

Fromm Zuzanna

  • I miejsce w VI Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów "wiolonczELKa 2016"

  • I miejsce w XVIII Konkursie wiolonczelowo-kontrabasowym

  • Wyróżnienie w XXII Festiwalu Piosenki Dziecięcej ZŁOTA NUTKA

Jagiełło Krzysztof

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "„Z legendą przez Polskę”

Szymańska Helena

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

Smaka Gabriela

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "„Z legendą przez Polskę”

V b

Bućko Katarzyna

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Chrzanowska Anita

  • III miejsce  w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Niedzwiecka Julia

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Krocz Oliwia

  • Laureatka Powiatowego Konkursu ”Tak Polska się zaczęła-refleksja dla teraźniejszości i przyszłości”

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  „English is fun”

VI a

Chodowiec Weronika

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "„Z legendą przez Polskę”

Supińska Karolina

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "„Z legendą przez Polskę”

Dębiński Adam

  • II miejsce w Kolarskim Wyścigu Przełajowym XI Memoriału Emila Sawickiego.

VI b

Drozd Rozalia

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Fiedoruk Sybilla

  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

Szawarski Jakub

  • III miejsce w III Kryterium Ulicznym o Memoriał im. Edwarda Dudzińskiego pod hasłem "Kolarstwo - Moim Jedynym Nałogiem oraz Pasją"

  • II miejsce w w „Wyścigu Rowerowym MTB”

Fiedoruk Rufin

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"

Elsner Piotr

  • III miejsce w XV Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Młój szkolny kolega z misji"

  • Wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

 

Drużyna w składzie:Gryko Adam, Piotr Elsner,Michał Waitushat, Łukasz Adamski,Jakub Romejko,Jakub Szawarski

  • I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Ełckiej

Drużyna w składzie:
Gryko Adam, Piotr Elsner,
Michał Waitushat,
Łukasz Adamski,
Jakub Romejko,
Jakub Szawarski
Dawid Zieleniewski

  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Ełk Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego