Sukcesy uczniów - 2014/2015 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Sukcesy uczniów - 2014/2015

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Klasa      

                                          Rok szkolny 2014/2015                                                                                                                                             

0 a

Kułak Oliwia

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Stalmaski Karol

  • Wyróżnienie w  Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Wojsław Zuzanna

  •  II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Żyluk Patrycja

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

0 b

Walendzik Oskar

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

I a

Boguski Oliwier

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Łukasik Oliwia

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Makarewicz Kacper

  • I miejsce w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności „Wiem, co jem”

Rogowska Zuzanna

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

I b

Paulina Choroś

  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Rozwijamy młode talenty”.

  • Laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Dbam o swoje bezpieczeństwo"

Giedzicz Adrianna

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Kalinowska Iga

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Stypułkowska Weronika

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

II a

Chętnik Wiktoria

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Gajek Kornel

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Jaroszewska Zofia

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Malinowska Julia

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Milewska Maja

  • II  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Składanek Aleksandra

  • I miejsce w  I Gminnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności „Wiem, co jem”

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Sobolewska Karolina

  • III  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Sokołowska Joanna

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Seweryn Anna

  • III  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Witkowska Julia

  • III  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

II b

Borkowska Zofia

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiosenna łąka"

Fromm Jan

  • Laureat III nagrody  w XIV Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym

Krawczyk Kacper

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym  "Uśmiechnięte Cztery Łapy"

Król Karol

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Rogowska Zuzanna

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiosenna łąka"

Walendzik Aleksandra

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "Uśmiechnięte Cztery Łapy"

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Zaniewska Kinga

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

III a

Chrzanowska Anita

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Gołek Sandra

  • III  miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Orzechowski Jakub

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Samełko Julia

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

  • I miejsce w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności „Wiem, co jem”

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

III b

Fiedoruk Rufin

  • Laureat XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

Urbanowicz Anita

  • Wyróznienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Rogowska Justyna

  • III  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Adamska Judyta

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Borkowska Dominika

  • I miejsce w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności „Wiem, co jem”

Idzik Justyna

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

Pyczot Filip

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co żyje w trawie, w lesie lub w sadzie"

IV a

Chrzanowska Anita

  •  II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Fromm Zuzanna

  • III miejsce w III Gminnym Przeglądzie Piosenki Dzieciącej

  • II miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Wiolonczeli i Kontrabasu w Warszawie

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Kompozytorskim

  • Laureatka Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Szkół Muzycznych w Krakowie

  • I miejsce w XVII Konkursie Wiolonczelowo-Koontrabasowym w Malborku

  • Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego podczas

     XVII Konkursu Wiolonczelowo-Koontrabasowego w Malborku

Kowalewska Karolina

  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie  Recytatorskim „Rozwijamy młode talenty”.

Uściłowicz Katarzyna

  • Wyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

  •  wyróżnienie  w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni Andersena"

Orzechowski Jakub

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni Andersena"

Pogorzelska Kinga

  • Wyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Pomichter Sebastian

  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie  Recytatorskim „Rozwijamy młode talenty”.

Szymańska Helena

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni Andersena"

IV b

Bućko Katarzyna

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

  • 35 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

Chodowiec Weronika

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni Andersena"

Krocz Oliwia

  • 31 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

Mrówka Aleksandra

  • Laureat ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014"

  • wyróżnienie  w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni Andersena"

Niedźwiecka Julia

  • Laureat XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

  • 27 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

  •  wyróżnienie  w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni Andersena"

Stalmaski Wojciech

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

V a

Jermak Martyna

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "Uśmiechnięte Cztery Łapy"

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Przybyszewska Julia

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Zyskowska Kinga

  • Wyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

V b

Choroś Michał

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Z legendą przez Polskę"

Drozd Rozalia

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

  • 29 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

Fiedoruk Sybilla

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Z legendą przez Polskę"

  • 29 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

Falejczyk Łucja

  • 39 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

Szawarski Jakub

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bombka bożonarodzeniowa"

Romejko Jakub

  • Wyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

  • 25 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "Z legendą przez Polskę"

Lubiecki Patryk

  • Laureat ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014"

Weituschat Michał

  • 39 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym

VI a

Czyżewska Emilia

  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Klio 2015" w kat."Praca plastyczna"

  • 36 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2015" w kat."Test"

Downar Anna

  • 30 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2015" w kat."Test"

Gajek Julita

  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Klio 2015" w kat."Praca fotograficzna"

  • 18 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2015" w kat."Test"

Kalicka Anastazja

  • 26 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2015" w kat."Test"

Opacka Iza

  • 17 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2015" w kat."Test"

Przychodzień Kamila

  • 30 miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym "Klio 2015" w kat."Test"

Worm Milena

  • I miejsce w III Gminnym Przeglądzie Piosenki Dzieciącej

  • II miejsce na VII Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

  • Wyróżnienie w IV Konkursie Piosenki Angielskiej "Don't Worry Sing Happy"

  • Wyróżnienie  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

VI b

Paulina Staszewska

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Palmy i stroiki wielkanocne"

Gasparewicz Marcin

  • Laureat ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014"

Reprezentacja szkoły
Kamil Matyszewski - kl. VI b
Szymon Piotrowski - kl. VI b
Przemysław Szyłow - kl. VI b
Jakub Andryszewski - kl. VI b
Adam Gryko - kl. V b
Patryk Wasilewski - kl. V b
Jakub Szawarski - kl. V b
Jakub Orzechowski - kl. IV a

  • Mistrzostwa Gminy Ełk Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego