Sukcesy uczniów - 2013/2014 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Sukcesy uczniów - 2013/2014

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Klasa

Rok szkolny 2013/2014                                                                                             

O a

Wiktor Kłubowicz

  • I miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas 0-I.

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

Adrianna Giedzicz

  • III miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas 0-I.

O b

Aleksandra Bogdańska

  • II miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas 0-I.

Karol Stalmaski

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świąteczne drzewo genealogiczne".

Weronika Stypułkowska

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Świąteczne drzewo genealogiczne".

I b

Aleksandra Walendzik

  •  I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim " Rrozwijamy młode talenty"

        w kat. klas I-III.

  •  I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom"

Zofia Borkowska

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima" w kat. klas I-III.

Julia Żyluk

  • I miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"   w kat. klas 0-I.

Konrad Tomczak

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima"

       w kat. klas I-III.

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

Jan Fromm

  • I miejsce w V Regionalnych Konfrontacjach Akordeonowych.

  • I miejsce w VII Konkursie Kompozytorskim w Ełku.

  • II miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym.

II b

Dominkia Borkowska

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

III a

Zafia Sameyski

  • wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Rozwijamy młode talenty"

        w kat. klas I-III.

Daniel Siwek

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

Lidia Supińska

  •  III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom"

Katarzyna Uściłowicz

  • III miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas II-III.

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  pt. „Kartka wielkanocna”.

Aleksandra Jarosz

  • I miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas II-III.

Zuzannaa From

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Magiczne wiersze Juliana Tuwima".

  • I miejsce w II Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej.

  • I miejsce w XVI Konkursie Wiolonczelowo- Kontrabasowym.

  • I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Duetów Smyczkowych Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia.

  • I miejsce w  V Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Wiolonczelistów.(solo i w duecie).

  • I miejsce  w VI Ogólnopolskim Konkursie Duetów Smyczkowych. (duet)

  • I miejsce w VII Miedzyszkolnym Konkursie Kompozytorskim.

  • I miejsce w XVI Diecezjalnym Konkursie Muzycznym "TOTUS-TUUS MARYJO"

Oliwia Kłubowicz

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Magiczne wiersze Juliana Tuwima".

Karolina Kowalewska

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim "Magiczne wiersze Juliana Tuwima".

  • II miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas II-III.

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

Kacper Weituschat

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  pt. „Kartka wielkanocna”.

III b

Katarzyna Bućko

  • I miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas II-III.

Oliwia Krocz

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Magiczne wiersze Juliana Tuwima".

Aleksandra Mrówka

  • II miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas II-III.

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

Julia Niedźwiecka

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Magiczne wiersze Juliana Tuwima".

Aleksandra Ziemkiewicz

  • III miejsce w Szkolnym  Konkursie  Plastycznym "Choinka"  w kat. klas II-III

Ola Ziemkiewicz

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  pt. „Kartka wielkanocna”

Rufin Fiedoruk

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Brzechwa Dzieciom".

Filip Kalinowski

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim  "Magiczne wiersze Juliana Tuwima"

IV a

Kamila Borkowska

  • II  miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Rozwijamy młode talenty"

        w kat. klas IV-VI.

Adam Dębiński

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Martyna Jermak

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Rozwijamy młode talenty"

        w kat. klas IV-VI.

  • IV miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

  •  II miejsce w II Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej.

IV b

Sybilla Fiedoruk

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Kasia Rynkowska

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  pt. „Kartka wielkanocna”

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Patryk Wasilewski

  • II miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

  • wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Michał Choroś

  •  II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Rozalia Drozd

  •  III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Izabela Chraboł

  •  wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Aktywnie po zdrowie"

Kinga Nowak

  • III miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

Piotr Elsner

  • IV miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

V a

Julita Gajek

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Wiktoria Dębińska

  •  III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Weronika Downar

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Iza Opacka

  •  II miejsce w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w lekkoatletyce (bieg na 100 m)

Milena Worm

  • I miejsce w 6 Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej w kategorii klas IV - VI (soliści).

  • I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima" w kat. klas IV-VI.

V b

Daria Rynkowska

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  pt. „Kartka wielkanocna”.

Łukasz Szorc

  • III miejsce w IX Mazurskim Konkursie na Prezentację Multimedialną pod hasłem "Jan Paweł II - Papież Dialogu"

Martyna Laskowska

  •  II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Magda Surynt

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  pt. „Kartka wielkanocna”.

Daria Łojewska

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Marcin Gasparewicz

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Przemysław Tyc

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Kornelia Szwarc

  •  II miejsce w Szkolnym Konkursie Polonistycznym.

VI a

Karolina Starzyńska

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Polonistycznym.

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Jakub Puczyłowski

  •  II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Paulina Lachowicz

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Dawid Składanek

  •  V miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

VI b

Sebastian Nowak

  • VI miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w lekkoatletyce (bieg na 100 m)

Michalina Bartoszewicz

  • wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

Andzelika Adamska

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Gabriela Radzikowska

  • VI miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Polonistycznym.

  •  II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

Wojciech Kuchcik

  • I miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w lekkoatletyce (bieg na 100 m)

 II miejsce w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w lekkoatletyce (bieg na 300 m)

Reprezentacja szkoły
z klas IV-VI

Weronika Downar - kl. VI a
Kornelia Starzyńska-kl. VI a
Kornelia Szwarc - kl. VI a
Milena Worm -  kl. V a

  • I miejsce w I Gminnym Turnieju Języków Obcych " "English is tun!".

Reprezentacja szkoły
Zosia Borkowska kl. I
Konrad Tomczak - kl. I
Kasia Weituschat - kl. II
Kuba Olejniczak - kl. II
Kasia Uściłowicz - kl. III
Piotr Dawidowski - kl. III

  • I miejsce w Gminnym Turnieju Sportowo - Rekreacyjnym klas I-III o Puchar Wójta Gminy Ełk w Stradunach.

Reprezentacja szkoły
Magda Imierska - kl. IV a
Łukasz Adamski - kl. IV b
Iza Opacka - kl. V a
Kamil Matyszewski - kl. V b
Wojciech Kuchcik - kl. VI b
Weronika Downar - kl. VI a

  • I miejsce w Gminnym Turnieju Sportowo - Rekreacyjnym klas I-III

      o Puchar Wójta Gminy Ełk w Stradunach.

Reprezentacja szkoły:
Weronika Downar- kl. VI a,
Katarzyna Zaborowska
- kl. V b
Kacper Puczydłowski
- kl. VI a
Dawid Składanek
- kl. VI a

  • I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Drużyna piłki nożnej dziewcząt:  klasa V a
Iza Opacka,
Ania Downar,
Paulina Lachowicz
,
Magda Surynt,
Emilia Czyżewska.

  • I miejsce w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły w Nowej Wsi Ełckiej.

Drużyna piłki nożnej chłopców:  
Wojciech Kuchcik - kl. VI b
Jakub Puczyłowski - kl. VI a
Kacper Puczyłowski - kl. VI a

Jakub Puczyłowski - kl. VI b

Sebastian Nowak - kl. VI b
Piotr Olszewski - kl. VI b
Nicolo Nitkowski - kl. VI b
Kamil Matyszewski - kl. V b
Szymon Piotrowski - kl. V b

Adam Koszczuk - kl. VI a

  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS  w halowej piłce nożnej 2014r - (ćwierćfinały)

  • IV miejsce w Mistrzostwach Województwa WMZ LZS w w halowej piłce nożnej 2014r -U- 13 (półfinał).

Reprezentacja szkoły

  • I miejsce w XV Mazurskich Biegach Przełajowych „Bieg po zdrowie”

Drużyna piłki nożnej chłopców:
Sebastian Nowak - kl. VI b
Wojciech Kuchcik - kl. VI b
Dawid Składanek - kl. VI a
Piotr Olszewski - kl. VI a
Kamil Matyszewski kl. kl. Vb
Kacper Puczyłowski- kl. VI a
Jakub Puczyłowski - kl. VI a
                                       

  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej "Piłkarska Kadra Czeka"

Drużyna piłki nożnej chłopców:  klasa VI b
Wojciech Kuchcik,
Damian Hętnik
Sebastian Nowak
,
Przemysław Tyc,
Nicolo Nitkowski
.

  • I miejsce w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły w Nowej Wsi Ełckiej.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego