Sukcesy uczniów - 2012/2013 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Sukcesy uczniów - 2012/2013

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2012/2013   (kolorem czerwonym zaznaczono osiągnięcia pozaszkolne)

Anna Seweryn - kl. 0 a

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  Recytatorskim  "Mrozy i sniegi".

  • I miejsce w Konkursie Plastycznym  "Gazety Współczesnej" pt. "Wielkanocny kurczaczek" .

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

  • II miejsce w  Klasowym Konkursie Plastycznym "Jesień w poezji".

  • III miejsce w  Konkursie Plastycznym MODN w Ełku pt. "Kartka świąteczna".

Karolina Sobolewska - kl. 0 a

  • I miejsce w Klasowym Konkursie "Owocowo-warzywny cudak".

Amelia Jóźwicka - kl. 0 a

  • III miejsce w Klasowym Konkursie "Owocowo-warzywny cudak".

Julia Witkowska - kl. 0 a

  • I miejsce w  Klasowym Konkursie Plastycznym "Jesień w poezji".

Martyna Kaczerewska - kl. 0 a

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Zofia Jaroszewska - kl. 0 a

  • III miejsce w  Klasowym Konkursie Plastycznym "Jesień w poezji".

Ewa Kłoczko - kl. 0 a

  • II miejsce w Klasowym Konkursie "Owocowo-warzywny cudak"

Maja Milewska - kl. O a

  • wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym MODN w Ełku pt.  "Kartka świąteczna"

Oliwia Walendzik - kl. 0b

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa".

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim " Brzechwa dzieciom".

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  Recytatorskim  "Mrozy i sniegi"

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  "Kartka wielkanocna".

Kamila Bogusławska - kl. 0 b

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim " Brzechwa dzieciom".

Konrad Tomczak - kl. 0 b

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa".

Julia Samełko - kl. I a

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  "Kartka wielkanocna".

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Justyna Rogowska - kl. I a

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Daniel Siwek - kl. I a

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim " Brzechwa dzieciom".

  • I miejsce w II Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I - III"

Maja Wołejko - kl. I b

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa".

Anita Urbanowicz - kl. I b

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

Dominika Borkowska - kl. I b

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  Recytatorskim  "Mrozy i sniegi".

Filip Pyczot - kl. I b

  • II miejsce  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

Helena Szymańska kl. II a

  • Laureatka etapu powiatowego Konkursu Plastycznego "Dbam o bezpieczeństwo".

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bajkolandia".

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa".

  • II miejsce  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Karolina Kowalewska - kl. II a

  • II miejsce  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

Katarzyna Uściłowicz kl. II a

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa".

  • III miejsce  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Sylwia Laskowska - kl. II a

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Maska karnawałowa".

Zofia Sameisky - kl. II a

  • III miejsce  w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Kwiaty dla Mamy".

Jan Jaroszewski - kl.II a

  • I miejsce w II Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I - III"

Oliwia Krocz - kl. II b

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim " Brzechwa dzieciom".

Ola Mrówka - kl. II b

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim " Brzechwa dzieciom".

Julia Przybyszewska - kl. III a

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Martyna Jermak -  kl. III a

  • I miejsce w II Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I - III"

Michał Choroś kl. III b

  • I miejsce w II Gminnym Turnieju "Mała Liga klas I - III"

Katarzyna Rynkowska - kl. III b

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim " Brzechwa dzieciom".

Julita Gajek - kl.  IV a

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Angielskim "Noughts and Crosses".

  • Wyróżnienie w III Diecezjalnym Konkursie Plastycznym ,,Trzeba być zakochanym,

     żeby uwierzyć w anioły".

Milena Worm kl. IV a

  • II miejsce w karegorii 10 - 12 lat w I Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej.

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Rozwijamy młode talenty".

  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "ANIOŁY DOBROCI" w kategorii klas IV - VI.

  • Wyróżnienie w II Konkursie Optymistycznej Piosenki Angielskiej "Don't Worry Sing Happy".

  • Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Piosenki Polskiej "Śpiewający Kormoran 2013".

Klaudia Olszewska - kl. IV b

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie  Plastycznym  "Kartka wielkanocna".

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni H. Ch. Andersena".

Julita Starzyńska - kl. IV b

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni H. Ch. Andersena".

Arkadiusz Olszewski - kl. IV b

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym "W krainie baśni H. Ch. Andersena".

Karolina Starzyńska - kl. V a

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Angielskim "Noughts and Crosses".

Kuba Puczyłowski - kl. V a

  • III miejsce w Powiatowym finale Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym .

Kacper Puczyłowski - kl. V a

  • III miejsce w Powiatowym finale Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Maciej Niedźwiecki -  kl. VI a

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Rozwijamy młode talenty".

  • III miejsce w powiatowym finale Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym .

Michał Elsner - kl. VI a

  • Finalista w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z matematyki.

Maciej Niedźwiecki - kl. VI a

  • III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Martyna Marczak - kl. VI a

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym: " ANIOŁY DOBROCI".

  • II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Paulina Tyszko - kl. VI a

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "ANIOŁY DOBROCI" w kategorii klas IV - VI.

  • III miejsce w XIII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych "Bieg po zdrowie".

Damian Golubiewski - kl. VI b

  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Moja Rodzina".

Julia Głowacka - kl. VI b

  • I miejsce w XIII Mazurskich Jesiennych Biegach Przełajowych "Bieg po zdrowie".

Iza Opacka, Julia Gajek,
Aleksandra Żwirbla, Katarzyna Zaborowska,
Klaudia Olszewska  

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii klas IV.

Kamil Matyszewski, Jakub Andryszewski,
Szymon Piotrowski, Piotr Pampuch,
Przemysław Szyłow

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii klas IV.

Julia Głowacka, Paulina Tyszko,
Joanna Głowacka, Karolina Zarzecka,
Weronika Downar, Gabriela Radkiewicz

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii klas V-VI.

Michał Matyszewski, Dawid Sawicki,
Jakub Sobolewski, Arkadiusz Śliczner,
Krystian Falejczyk, Wojciech Kuchcik,

  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Czwórboju Lekkoatletycznym  w kategorii klas V-VI.

Drużyna piłki nożnej dziewcząt
w składzie:
Karolina Zarzecka, Julia Głowacka,
Weronika Zaborowska, Katarzyna Szkraba, Aneta Borkowska.

  • I miejsce w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły w Nowej Wsi Ełckiej

Drużyna piłki nożnej chłopców w składzie:
Maciej Niedźwiecki, Kacper Puchyłowski
Kamil Konopko, Dawid Sawicki,
Arkadiusz Śliczner, Jakub Sobolewski,
Michał Matyszewski, Wojciech Kuchcik,
Dawid Sypytkowski.

  • III miejsce w I Turnieju Piłki Halowej im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o Puchar Wójta Gminy Ełk.  

  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej chłopców o Puchar Dyrektorów Szkół

     w Nowej Wsi Ełckiej

  • III miejsce w eliminacjach gminnych III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

     w kategorii 12- 13 lat.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego