Sukcesy uczniów - 2010/2011 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Sukcesy uczniów - 2010/2011

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2010/2011   

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Gminne dyktando
"O pióro Wójta Gminy Ełk"
(Biblioteka Publiczna Gminy Ełk w Nowej Wsi Ełckiej)


Zawrotny Karol - kl. VI a
Jadeszko Gabriela - kl. IV a

"Mistrza Ortografii"
"I Wicemistrz Ortografii"  

VI Mini-Olimpiadajęz. angielskiego "Konkurs wiedzy
o Nowym Jorku"
(SP w Woszczelach)

Zawrotny Daniel - kl. VI a
Zawrotny Karol - kl. VI a

I miejsce
II miejsce

VII Gminny Konkurs Ekologiczny
(Centrum Edukacji Ekologicznej                 
w Siedliskach)

Niedźwiecki Maciej - kl. IV a
Składanek Damian - kl. V a
Zawrotny Karol - kl. VI a

I miejsce drużynowo

Międzyszkolny Konkurs matematyczno - angielskim "Noughts and Crosses"
(SP w Stradunach)

Michał Elsner kl. IV a
Natalia Kwiatkowska kl. V b
Daniel Zawrotny kl. VI a

II miejsce drużynowo

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z jęz. polskiego
( Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty)  

Daniel Zawrotny  kl. VI a
Karol Zawrotny kl. VI a

laureat
laureat

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki
( Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty)

 Daniel Zawrotny  kl. VI a

laureat

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Gminny Konkurs Recytatorski „Rozwijamy młode talenty”
(SP w Woszczelach)


Julia Niedźwiecka – kl. O a
Milena Worm – kl. II a
Łukasz Szkraba – kl. IV b
Jakub Gudowski – kl. VI

III miejsce
I miejsce
III miejsce
III miejsce

Konkurs plastyczny
"Moja Europa"
( Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie)

Daniel Zawrotny z kl. VI a

laureat

Konkurs plastyczny:
"Powódź, pożar, dniem czy nocą, straż przychodzi ci z pomocą"

(Woj. Komenda Straży Pożarnej)

Dawid Zawrotny kl. VI a
Damian Składanek kl. V a

wyróżnienie
wyróżnienie

Konkurs plastyczny:
"Mikołajkowe obrazki"

     pt. "Moje spotkanie z Mikołajem"
(Ełckie Centrum Kultury w Ełku)

Magda Imierska  kl. I a
Jakub Urynowicz  kl. I b

laureat
laureat

KONKURSY SPORTOWE

Wojewódzkie
Wiosenne Biegi Przełajowe
dla Szkół Wiejskich

klasyfikacja wojewódzka

klasyfikacja gminna

w kategorii klas IV dziewcząt:
I miejsce: Julia Głowacka
II miejsce: Paulina Tyszko
w kategorii  klas IV  chłopców:
VI miejsce: Krystian Falejczyk
w kategorii  klas V  dziewcząt:
I miejsce: Paulina Dąbrowska
IX miejsce: Marlena Chmielewska
w kategorii  klas V  chłopców:
IX miejsce: Szymon Zarzecki
w kategorii  klas VI  dziewcząt:
IV miejsce: Małgorzata Urbanowicz
w kategorii  klas VI  chłopców:
IV miejsce: Andrzej Adamski

w kategorii klas IV dziewcząt:
I miejsce:
Julia Głowacka
II miejsce:
Paulina Tyszko
III miejsce:
Karolina Zarzecka
w kategorii  klas V  dziewcząt:
I miejsce:
Paulina Dąbrowska
III miejsce:
Marlena Chmielewska
w kategorii  klas V  chłopców:
III miejsce:
Szymon Zarzecki
w kategorii  klas VI  dziewcząt:
I miejsce:
Małgorzata Urbanowicz
II miejsce:
Karolina Popowska
w kategorii  klas VI  
chłopców:

I miejsce: Andrzej Adamski

Gminnym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Ełk

drużyna w składzie:

II miejsce

TRANSGRANICZNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PŁYWACKI W EŁKU
(MOSiR Ełk)

Rozalia Drozd kl. I b

VI miejsce - 25 m stylem grzbietowym

TRANSGRANICZNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PŁYWACKI W EŁKU
(MOSiR Ełk)

Mateusz Kasztelan

I miejsce - 100 m stylem grzbietowym
I miejsce - 50m stylem  grzbietowym

Wyścigi  kolarstwie przełajowym w o PUCHAR POLSKI

Milena Worm  kl. II a

III miejsce

MISTRZOSTWA GMINY EŁK
w pływaniu

Katarzyna Sypytkowska kl. IV a
Wojciech
Kowalewski  kl. VI a

I miejsce
II miejsce

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego