Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Sukcesy uczniów - 2017/2018

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2017/2018       Kolorem czerwonym wyróżniono osiągnięcia pozaszkolne                                                                  

klasa 0 a
 
Banach Błażej
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Oznaki wiosny"
2 miejsce
1 miejsce
Frączkowska Zofia
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
wyróżnienie
3 miejsce
Jankowska Gabriela
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Olszewski Rafał
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
wyróżnienie
Szawarejko Oliwier
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
2 miejsce
Zubrzycka Katarzyna
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1 miejsce
klasa 0 b


Archacki Oliwier
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
wyróżnienie
Bogucka Sandra
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
Danilczyk Błażej
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
2 miejsce
Dobrzycki Dominik
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Oznaki wiosny:
1 miejsce
klasa 1 a



Chraboł Zuzanna
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
1 miejsce
wyróżnienie
Cwajda Michał
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
1 miejsce
Kulikowska Maja
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Witkowski Tomasz
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
klasa 1 b


Kuliś Jakub
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Radywoniuk Bartosz
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
2 miejsce
Walendzik Ariela
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
1 miejsce
1 miejsce
klasa 2 a


Bielik Mateusz
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Dopierała Kinga
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Kania Oskar
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Mielechowicz Wiktoria
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1miejsce
klasa 2 b


Chojęta Stella
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Oznaki wiosny"
1 miejsce
2 miejsce
Frączkowska Aleksandra
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Sadowniczyk Maja
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Seweryn Jan
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
klasa 3 a


Karwowski Filip
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3miejsce
Marcinkiewicz Weronika
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Troszczę się o zwierzęta"
najlepsza praca
Siłkowski Jakub
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1 miejsce
Staszewski Rafał
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Szymańska Dominika
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
klasa 3 b


Banach Filip
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
Busz Oliwia
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1 miejsce
Marcinkiewicz Weronika
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Sameisky Janiana
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Wojsław Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
klasa 5 a


Żyluk Patrycja
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
wyróżnienie
Kłoczko Ewa
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
1 miejsce
Milewska Maja
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
5 miejsce
4miejsce
Rogowska Zuzanna
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
5 miejsce
4 miejsce
Seweryn Anna
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
1 miejsce
Smaka Oliwia
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
6 miejsce
Sobolewska Karolina
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
6 miejsce
klasa 5 b


Zofia Jaroszewska
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najświętsza Maryja Panna Królowa Różańca Świętego i Niepokalana Matka”
1 miejsce
Kaczerewska Martyna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
1 miejsce
Oliwia Walendzik
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najświętsza Maryja Panna Królowa Różańca Świętego i Niepokalana Matka”
wyróżnienie
klasa 6 a


Rogowska Justyna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
klasa 6 b



Kleban Jakub

  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"

2 miejsce
klasa 7 a



Chrzanowska Anita

  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

3 miejsce
3a gimn.



Gajek Julita

  • Konkurs historyczny „Trudne Czasy”
  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

1 miejsce,
1 i 3 miejsce, wyróżnienie
Rudziewicz Kamila

  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

wyróżnienie
3b gimn.



Opacka Iza

  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

1 miejsce
3c gimn.



Worm Milena

  • Konkurs w ramach obchodów XVII Dnia Papieskiego „Idźmy z nadzieją”
  • X Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej
  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
19-300 Ełk, tel/fax: 87 619 74 25, e-mail: sp.nwe@interia.pl
Projekt i aktualizacja: Lucyna Kuryło
Wróć do spisu treści