Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Sukcesy uczniów - 2017/2018

SZKOŁA > Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2017/2018      Kolorem wyróżniono osiągnięcia pozaszkolne                                                                 

klasa 0 a
 
Banach Błażej
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Oznaki wiosny"
2 miejsce
1 miejsce
Frączkowska Zofia
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
wyróżnienie
3 miejsce
Jankowska Gabriela
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Olszewski Rafał
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
wyróżnienie
Szawarejko Oliwier
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
2 miejsce
Zubrzycka Katarzyna
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1 miejsce
klasa 0 b


Archacki Oliwier
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
wyróżnienie
Bogucka Sandra
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
Danilczyk Błażej
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
2 miejsce
Dobrzycki Dominik
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Oznaki wiosny:
1 miejsce
klasa 1 a



Chraboł Zuzanna
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
1 miejsce
wyróżnienie
Cwajda Michał
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
  • Gminny Turniej „Mała Liga Klas I – III”
2 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
Kulikowska Maja
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Witkowski Tomasz
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
klasa 1 b


Kleban Gabriel
  • powiatowy etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”
wyróżnienie
Kuliś Jakub
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Radywoniuk Bartosz
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
2 miejsce
Sebastian Choroś
  • powiatowy etap VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”
laureat
Walendzik Ariela
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
1 miejsce
1 miejsce
klasa 2 a


Bielik Mateusz
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Dopierała Kinga
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Kania Oskar
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Mielechowicz Wiktoria
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1miejsce
klasa 2 b


Chojęta Stella
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Oznaki wiosny"
1 miejsce
2 miejsce
Frączkowska Aleksandra
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Gminny Turniej „Mała Liga Klas I – III”
3 miejsce
2 miejsce
Sadowniczyk Maja
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Seweryn Jan
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
klasa 3 a


Buraczewska Amelia
  • Laureat Konkursu Szkolnego "Mistrz Pięknego Czytania"
Wicemistrz
Karwowski Filip
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3miejsce
Marcinkiewicz Weronika
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Troszczę się o zwierzęta"
laureat
Siłkowski Jakub
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1 miejsce
Staszewski Rafał
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
2 miejsce
Szymańska Dominika
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Szymańska Kalina
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
  • Gminny Turniej „Mała Liga Klas I – III”
wyróżnienie
2 miejsce
klasa 3 b


Banach Filip
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Dzieciaki kochają zwierzaki"
2 miejsce
Busz Oliwia
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
1 miejsce
Kułak Oliwia
  • Laureat Konkursu Szkolnego "Mistrz Pięknego Czytania"
Wicemistrz
Marcinkiewicz Weronika
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bądź bezpieczny w Internecie"
2 miejsce
1 miejsce
Mickiewicz Weronika
  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bądź bezpieczny w Internecie”
1 miejsce
Sameisky Janiana
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
3 miejsce
Senica Oliwier
  • Laureat Konkursu Szkolnego "Mistrz Pięknego Czytania"
Mistrz
Szymańska Dominika
  • Ogólnopolskim konkurs „ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA” (kat. plastyczna)
wyróżnienie
Wojsław Zuzanna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
Żyluk Patrycja
  • Gminny Turniej „Mała Liga Klas I – III”
2 miejsce
klasa 4 a

Paulina Choroś
  • Konkursu wiedzy o regionie „Cudze chwalicie, swego nie znacie”
1 miejsce
Giedzicz Ada
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
wyróżnienie
klasa 4 b


Dobrzycka Wiktoria
  • VI Gminny Konkurs Piosenki
  • 24 Festiwal Piosenki Dziecięcej "Złota Nutka"
wyróżnienie
wyróżnienie
Jankowska Wiktoria
  • Ogólnopolskim konkurs „ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA” (kat. literacka)
1 miejsce
Jasińska Oliwia
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
wyróżnienie
Łozińska Natalia
  • VI Gminny Konkurs Piosenki
  • 24 Festiwal Piosenki Dziecięcej "Złota Nutka"
2 miejsce
wyróżnienie
Marciniak Weronika
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
  • XIV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
wyróżnienie

3 miejsce
klasa 5 a


Gajek Kornel
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
1 miejsce
Kędzierska Katarzyna
  • Ogólnopolskim konkurs „ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA” (kat. literacka)
wyróżnienie
Kłoczko Ewa
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
1 miejsce
Malinowska Julia
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
2 miejsce
Milewska Maja
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
  • Mistrz Szybkiego Liczenia
5 miejsce
4 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
2 miejsce
Rogowska Zuzanna
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
5 miejsce
4 miejsce
1 miejsce
Seweryn Anna
  • Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej
1 miejsce
Smaka Oliwia
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
6 miejsce
Sobolewska Karolina
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
6 miejsce
Żyluk Patrycja
  • XI Szkolny Konkurs Plastyczny z cyklu "Mój świat" - "Jesienne drzewo"
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
3 miejsce
wyróżnienie
klasa 5 b


Bogusławska Kamila
  • XIV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
3 miejsce
Borkowska Zofia
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
2 miejsce
Jasińska Amelia
  • VI Gminny Konkurs Piosenki
  • 24 Festiwal Piosenki Dziecięcej "Złota Nutka"
1 miejsce
wyróżnienie
Jaroszewska Zofia
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najświętsza Maryja Panna Królowa Różańca Świętego i Niepokalana Matka”
  • XVII  Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Z Maryją na misje”
1 miejsce

1 miejsce
Kaczerewska Martyna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
1 miejsce
Kasztelan Elwira
  • Mistrz Szybkiego Liczenia
3 miejsce
Walendzik Oliwia
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najświętsza Maryja Panna Królowa Różańca Świętego i Niepokalana Matka”
wyróżnienie
Wrzosek Alicja
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
2 miejsce
klasa 6 a


Giedzicz Jakub
  • XIV Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
3 miejsce
Rogowska Justyna
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
3 miejsce
2 miejsce
Sypitkowski Karol
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
wyróżnienie
klasa 6 b



Fiedoruk Rufin
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
  • Mistrz Szybkiego Liczenia
wyróżnienie
1 miejsce
Kleban Jakub

  • Szkolny Konkurs Plastyczny "Portret Mikołaja"

2 miejsce



klasa 7 a



Chrzanowska Anita

  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

3 miejsce
Szymańska Helena
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
wyróżnienie
klasa 7 b



Jaroszewski Jan
  • XVII  Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Z Maryją na misje”
1 miejsce
2b gimn.


Fiedoruk Sybilla
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
wyróżnienie
3a gimn.



Gajek Julita

  • Konkurs historyczny „Trudne Czasy”
  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma”
  • Międzyszkolny Konkurs „ Matematyka jako królowa nauk”
  • IV Powiatowy Konkurs  „Uczymy się eksperymentując”
  • XVII  Ogólnopolski Konkurs Misyjny „Z Maryją na misje”

1 miejsce,
1 i 3 miejsce, wyróżnienie
laureat
3 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
Rudziewicz Kamila

  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

wyróżnienie
3b gimn.



Opacka Iza

  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

1 miejsce
3c gimn.



Downar Anna
  • Międzyszkolny Konkurs „ Matematyka jako królowa nauk”
3 miejsce
Gasparewicz Marcin
  • Międzyszkolny Konkurs „ Matematyka jako królowa nauk”
3 miejsce
Kowalewski Jakub
  • Międzyszkolny Konkurs „ Matematyka jako królowa nauk”
3 miejsce
Szorc Łukasz
  • Międzyszkolny Konkurs „ Matematyka jako królowa nauk”
3 miejsce
Worm Milena

  • Konkurs w ramach obchodów XVII Dnia Papieskiego „Idźmy z nadzieją”
  • X Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej
  • XXIII Wojewódzki Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej English Song Orzysz 2018
  • VI Gminny Konkurs Piosenki
  • 24 Festiwal Piosenki Dziecięcej "Złota Nutka"

1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
2 miejsce
laureat
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
19-300 Ełk, tel/fax: 87 619 74 25, e-mail: sp.nwe@interia.pl
Projekt i aktualizacja: Lucyna Kuryło
Wróć do spisu treści