Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nowej Wsi Ełckiej
Przejdź do treści

Rozkład jazdy autobusów

Różne
Plan dowozów obowiązujący od 04. 05. 2021r.
I autobus
6:35 Ełk, ul. Zamkowa
6:40 Bocianie Gniazdo
6:45 Chruściele
6:50 Chruściele 13
6:55 Szarek
7:00 Mąki
7:05 Karbowskie
7:10 Rostki Bajtkowskie
7:12 NWE, Szosa Bajtkowska
NWE szkoła
7:25 Mącze
7:30 Szarejki
7:35 Maleczewo
7:40 Barany
NWE szkoła
odwozy bez zmian

II autobus
7:00 Pistki
7:05 Rymki
7:06 Białojany
7:07 Mostołty I
7:09 Mostołty II
7:13 Tracze
7:18 Suczki
7:20 Bajtkowo
7:28 Ciernie
7:30 Rostki Bajtkowskie - tu wsiadają dzieci z przedszkola i klasy I-III
7:35 Szosa Bajtkowska - tu wsiadają dzieci z przedszkola i klasy I-III
7:40 Zdunki
7:45 Bobry szkoła
7:55 NWE szkoła
odwozy bez zmian

Wróć do spisu treści